Hakkımızda

Anadolu; doğaldır, temizdir, hasret çekilen ve özlenendir.

Taş; soğuktur, katıdır ve serttir.

Fırın; sıcaktır, emeği lezzete dönüştürür.

Biz; bu anlamları bir araya getirerek, Anadolu’dan gelen taşı, özel yapım fırınımızda ısıtarak,  Anadolu’nun özlenen lezzetlerini bir araya topladık.

Damak tadını bilen ve güzel Anadolu’nun lezzetlerini özleyenleri, usta ellerden çıkan lezzetlerle buluşturmayı başardık.

Bu doğrultuda, taşın ısındığında damağa en uygun lezzeti verdiği gibi, o soğuk hali ile estetik yerleşiminde göze nasıl güzel hitap ettiğini de, dekorasyonumuzla ortaya koyduk.

Tüm bunlarda oluşan birleşim, bize üç lü sacayağını nasıl oluşturduğumuzu gösterdi,

Girdiğimiz bu yoldaki sacayakları; KONSEPT, LEZZET ve HİZMET üçlüsünden oluşmaktadır.

Bunlardan bir tanesi eksildiğinde sacayağı ayakta kalamayacaktır. Bu anlam, ve anlamların uygulanması bizim en başlıca ilkemizdir.

Gelen misafirlerimiz işletmelerimizde özlediği lezzetle buluşurken, evde zaman geçirircesine huzur bularak, özlediği lezzetleri en iyi şekilde tadabilecekleri bir mekanı ziyaret etmenin keyfini sürecekler.

Tekirdağ Kapaklı ve Çanakkale Merkezde şubelerimizle, bu ilkelerimizi hayata geçirmeye başladık.

Bu işletmelerimizde, misafirlerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler, gurur ve azimle yolumuza devam etmemiz gerektiğini bize gösterdi.

Tüm Anadolu Taş Fırın misafirlerine teşekkür eder, işletmelerimizde ağırlamaktan gurur duyduğumuzu ve bundan sonrada bu gururu yaşayacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla;
Anadolu Taş Fırın Yönetimi

Kapaklı

İsmet Paşa Mahallesi Levent Caddesi No:1 Kapaklı, Tekirdağ

(0282) 717 25 65

Çanakkale

Barbaros Mahallesi Troya caddesi 2/7 Merkez, Çanakkale

(0286) 218 14 94

Franchise

Franchise altyapıs tamamlandığında çalışmalar başlatılacaktır.

çorlu havalandırma çerkezköy oto kiralama çerkezköy satılık arsa bakırköy masaj kons iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları